У Кропивницькому нагородили переможців регіонального відбору Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

У Кропивницькому сьогодні, 5 липня, нагородили переможців регіонального відбору Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона».

Участь в урочистостях взяли голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, начальник ОВА Андрій Райкович, голова Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» Василь Князевич, Голова Регіональної Ради Кіровоградської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» Надія Оперчук, члени Регіональної ради, лауреати Ордену 2022 та 2023 років, номінанти сезону 2024 року, головні лікарі лікувальних закладів області та медичні працівники Кіровоградщини.

Дипломами переможців регіонального відбору відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» нагородили Оксану Кабанчук, медичну директорку Центральної міської лікарні Кропивницької міської ради та Геннадія Сябренка, командира медичної служби 121-ї окремої бригади ТрО ЗСУ, майор медичної служби, генеральний директор обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Кіровоградської обласної ради.

Почесні грамоти Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» вручили Олександру Баркову, ортопеду-травматологу, завідувачу відділення кістково-гнійної хірургії Кіровоградської обласної лікарні; Миколі Миненку, лікарю з медицини невідкладних станів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області; Лілії Козак, лікарю-педіатру-неонатологу обласної клінічної дитячої; Надії Чорнобривець, старшій медсестрі Кіровоградського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру; Тарасу Шпаку, лікарю-акушеру-гінекологу Онуфріївської центральної райлікарні Онуфріївської селищної ради, військовому медику; Артуру Григоруку, капітану медичної служби, ординатору хірургічного відділення ВЧ А1249 Міністерства оборони України, військовому медику; Ользі Жижері, сержанту, старшій медичній сестрі хірургічного відділення ВЧ А1249 Міністерства оборони України, військовому медику; Андрій Миргородському, майору медичної служби, лікарю-невропатологу, начальнику неврологічного відділення ВЧ А1249 Міністерства оборони України, військовому медику; Василю Поповичу, старшому лейтенанту, ординатору терапевтичного відділення ВЧ А1249 Міністерства оборони України, військовому медику.

До переможців регіонального відбору Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» звернувся голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.

«Вручення однієї з найпрестижніших нагород у сфері медицини – неординарна подія для Кіровоградщини, – наголосив посадовець. – Ціною власного здоров’я та життя наші військовослужбовці ЗСУ, в тому числі – військові медики, оберігають сьогодні наші життя і виборюють наше вільне майбутнє. Низький уклін і безмежна вдячність їм за це! Наші незламні лікарі, попри всі виклики сьогодення, самовіддано надають допомогу пацієнтам, рятують людські життя на фронті і в тилу, досягаючи при цьому найвищої професійної досконалості. Впевнений, вдячність до живих та полеглих захисників висловлюватиме не одне покоління українців! Хочу також висловити вдячність засновникам, організаторам і сподвижникам цієї знакової в суспільстві, важливої і потрібної Відзнаки. Маємо всі разом підтримувати і шанувати наших медиків, цінувати їхню працю. Адже в їхніх руках найважливіше – людські життя і здоров’я!»

Нагадаємо, відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr