Відбулось засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій

У Кіровоградській обласній раді в режимі онлайн сьогодні, 9 липня, провели засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій. У порядку денному було одне питання – про визначення головного розпорядника коштів обласного бюджету, передбачених для облаштування вуличних спортивних комплексів і дитячих інклюзивних майданчиків у Знам’янській обласній бальнеологічній лікарні.

Заслухавши інформацію голови постійної комісії Сергія Коваленка, учасники засідання вирішили рекомендувати ОВА при внесенні змін до показників обласного бюджету на 2024 рік залучити до нього 300 000 гривень субвенції бюджету Знам’янської територіальної громади. Ці кошти призначені для КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» на облаштування вуличних спортивних комплексів і дитячих інклюзивних майданчиків. Обладнання для них буде отримано за проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

У той же час, депутати рекомендували КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» забезпечити введення в експлуатацію, безпечне користування, контроль за використанням та збереженням зазначених об’єктів.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr