Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд провів особистий прийом громадян

Голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд сьогодні, 10 липня, провів особистий прийом жителів регіону.

Цього разу до очільника депутатського корпусу звернулися представниці одного з багатоповерхових будинків Кропивницького. Вони переконані, що борги за водопостачання й, відповідно, водовідведення, їм нараховуються неправомірно.

Для того, аби розібратися в ситуації, Юрій Дрозд запросив заступника генерального директора з комерційних питань ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Омелькіна. Той пояснив, що необхідність платити за загальнобудинкові втрати води запроваджено на виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Зокрема, у статті 10 «Розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами» йдеться, що якщо виникає різниця між показником спожитої води на загальнобудинковому лічильнику та сумарним значенням спожитої води абонентами, відповідно до їх показників, то різниця розподіляється між мешканцями будинку, відповідно до методики розподілу між споживачами.

Голова Кіровоградської обласної ради зазначив, що депутатський корпус ініціюватиме відповідне звернення до Верховної Ради України щодо необхідності коригування цього закону.

Нагадаємо, особистий прийом громадян головою Кіровоградської обласної ради здійснюється за попереднім записом за телефоном (0522) 30-15-82 (додатковий код 10) щомісяця кожної другої середи. Також до обласної ради можна звернутися письмово за адресою: пл. Героїв Майдану, 1, м. Кропивницький, 25022, або засобами електронного зв'язку: oblrada@shtorm.com.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr