Відбувся особистий прийом громадян

         14 березня 2019 року на черговий особистий прийом громадян голови обласної ради Олександра Чорноіваненка завітали виключно мешканці міста Кропивницького.

         Дружина учасника бойових дій, особи з інвалідністю І групи, звернулася з питання щодо вирішення проблемної ситуації, пов'язаної з отриманням рецептів на ліки за програмою “Доступні ліки” в одному з поліклінічних відділень обласного центру.

         До вирішення зазначеного питання долучився директор департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко, який повідомив, що дане питання буде вирішено позитивно в найстисліші терміни.

         Також до голови обласної ради звернулася ветеран війни, одинока особа похилого віку, з приводу з'ясування причин заборгованості за газ. Олександр Чорноіваненко запевнив ветерана війни, що її питання буде взято ним під особистий контроль і надав відповідні доручення про вжиття необхідних заходів.     

         Також доручено виконавчому апарату обласної ради підготувати відповідні клопотання щодо забезпечення соціального супроводу одинокої громадянки за місцем проживання.

         Інші громадяни зверталися за допомогою у вирішенні соціально-побутових проблем і з питань стосовно лікування.

         Усі звернення громадян перебуватимуть у голови обласної ради на контролі до їх вирішення.

,