Голова обласної ради провів прийом громадян

         10 липня 2019 року до голови обласної ради зі своїми питаннями звернулися мешканці сіл Долинського, Кропивницького районів та обласного центру.

         Так, мати-героїня звернулася за допомогою у вирішенні проблемного питання, пов'язаного з належною виплатою орендної плати директором одного з приватних сільськогосподарських підприємств, що функціонує на території                                  с. Олександрівка Долинського району. 

         Олександр Чорноіваненко пояснив громадянці, що у даному випадку існують договірні відносини, тому вирішення цього питання перебуває поза межами обласної ради, проте запевнив жінку, що дану ситуацію детально вивчать працівники виконавчого апарату обласної ради, та, у разі виявлення фактів порушень чинного законодавства України, підготують відповідні клопотання.

         Мешканка міста Кропивницького звернулася в інтересах свого чоловіка, з проханням допомогти отримати процедуру гемодіалізу у комунальному закладі “Міська лікарня № 2 ім. Святої Анни м. Кропивницького”.

         Під час розгляду даного питання брав участь директор департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Олег Рибальченко, який поінформував голову обласної ради про позитивне вирішення даного питання та одночасно звернув увагу на те, що питання забезпечення хворих на ниркову недостатність по області залишається актуальним і потребує додаткового фінансування.

         Олександр Чорноіваненко зазначив, що питання охорони здоров'я є одним із пріоритетних, зокрема, питання гемодіалізу, та перебувають в обласній раді на постійному контролі. За результатами розгляду даного питання обговорили подальші спільні кроки обласної ради та департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, направлені на його позитивне вирішення.

         Наступне питання, що порушувалося під час особистого прийому, стосувалося подальшого функціонування Аджамської дитячої музичної школи, що у Кропивницькому районі.       

         У розгляді питання брала участь голова села Тетяна Зайченко, яка поінформувала Олександра Чорноіваненка, що підтримує ініціативу мешканців с. Аджамка та інших прилеглих сіл щодо продовження роботи музичної школи. Сільський голова повідомила про значну роботу, що здійснює сільська рада, зокрема, щодо капітального ремонту музичної школи через ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що трапилася у 2018 році – відбулося часткове руйнування перекриття в приміщенні другого поверху Аджамської музичної школи. Тетяна Зайченко порушила клопотання про виділення частини коштів із обласного бюджету на реалізацію проекту “Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі музичної школи” та поінформувала про долучення до фінансування даного проекту народного депутата України Станіслава Березкіна, до якого сільська рада зверталася попередньо, шляхом внесення до переліку заходів для надання цільових субвенцій місцевому бюджету Аджамської сільської ради Кропивницього району з державного бюджету України для здійснення заходів соціально-економічного розвитку на період 2019 року.

         Олександр Чорноіваненко запевнив громадян та сільського голову, що триматиме дане питання на контролі, та рекомендував також співпрацювати з районною державною адміністрацією, районною радою та суміжними сільськими радами, зацікавленими у тому, щоб діти-мешканці цих сіл, відвідували музичну школу, у співфінансуванні щодо утримання музичної школи. Голова обласної ради повідомив, що дасть доручення профільній постійній комісії обласної ради розглянути питання щодо виділення частини коштів на ремонт, у залежності від наповнення обласного бюджету.

         Мешканка обласного центру, особа з інвалідністю, жителька гуртожитку заводу “Радій”, звернулася до голови обласної ради Олександра Чорноіваненка  щодо вирішення питання про списання їй боргу за електроенергію, після того, як вона встановила особистий лічильник, а також з питань ремонту дороги та пандуса навколо даного гуртожитку; водопровідно-каналізаційної системи гуртожитку.

         Усі звернення громадян перебуватимуть  на особистому контролі голови обласної ради до їх вирішення.