Олександр Чорноіваненко вручив нагороди кращим спортсменам і тренерам Кіровоградщини

Із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні голова обласної ради Олександр Чорноіваненко привітав спортсменів, тренерів та працівників спортивної сфери області з професійним святом.

- Кіровоградщина багата спортивними талантами, які демонструють високі досягнення на міжнародних і всеукраїнських змаганнях у різних видах спорту. Ми пишаємося досягненнями наших спортсменів, які ще раз доводять свою силу, витривалість і вміння досягати мету, - зазначив у вітальному слові Олександр Чорноіваненко.

Голова обласної ради побажав учасникам зібрання перемог і спортивних звершень, а також за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзначив Грамотами Кіровоградської обласної ради:

Олега Дорощука – спортсмена-інструктора штатної спортивної команди України з легкої атлетики;

Сергія Нечмоню – директора Кіровоградської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ніка»;

Владиславу Лягаєву – тренера-викладача комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Міської ради міста Кропивницького»;

Ярослава Ткача – спортсмена-інструктора штатної спортивної команди резервного спорту Кіровоградської області.

У ході урочистостей голова обласної ради Олександр Чорноіваненко вручив спортсменам області, які показали високий результат на змаганнях міжнародного рівня, сертифікати на отримання грошових винагород.