Перелік об'єктів (творів), що висуваються на здобуття обласної Премії

Відповідно до пункту 8 розділу І Положення про обласну премію у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка інформуємо про перелік об’єктів (творів), які висуваються на здобуття Премії, та їх авторів.

У номінації «Геральдика та вексилологія»:

  1. Символіка (герб та прапор) селища Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області.

Автор: Постриган Віталій Вікторович - вчитель історії опорного закладу загальної середньої освіти «Павлиський ліцей ім. В.О. Сухомлинського» (с. Павлиш).

  1. Символіка сіл Красносілки та Розумівки Олександрівського району Кіровоградської області.

Автор: Білошапка Віктор Васильович - член Українського геральдичного товариства (смт.Олександрівка).

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

  1. Монументальні панно в техніці мозаїки: «Старий Заповіт», «Хрещення Київської Русі», триптих «Іоанн Хреститель», «Покрова Пресвята Богородиця» та «Свята Праведна Єлисавета» 2017-2018 років виконання на території Соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в місті Кропивницькому.

Автор: Кривко Олександр Володимирович – художник, викладач комунального закладу «Художня школа імені О.О.Осмьоркіна міста Кропивницького», голова Архітектурно-будівельного відділу Кіровоградської єпархії УПЦ, клірик храму Святителя Миколая Чудотворця. (селище Нове, м.Кропивницький).

  1. Панно, виконані в традиційних техніках декоративно-прикладного мистецтва (художня вишивка гладдю та хрестиком, об’ємна аплікація із кольорових стрічок).

Автор: Мунтян Валентина Василівна - заслужений майстер народної творчості України (м.Кропивницький).

У номінації «Архітектура» матеріали на здобуття Премії не подавалися.

Ознайомитися з конкурсними матеріалами, що висуваються на здобуття Премії, можна в управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації за адресою: вул. Дворцова, буд. 32, каб. 401, м.Кропивницький. Письмові зауваження та пропозиції приймаються до 05 березня 2020 року.

Телефон для довідок: (0522) 24-66-77.