Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики розглянула звернення комунальних некомерційних підприємств

Відбулося онлайн-засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики під головуванням голови постійної комісії Ірини Чемерис.

На розгляд постійної комісії постійно надходять листи, у яких порушуються проблеми, що стосуються галузі охорони здоров’я області та соціальної політики.

На даному засіданні члени постійної комісії, за участі керівників комунальних закладів, керівників департаментів обласної державної адміністрації обговорювали звернення комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров'я області щодо обмеженого фінансування та шукали шляхи вирішення порушених питань.

За результатами розгляду депутати рекомендували Кіровоградській обласній державній адміністрації терміново вжити заходів із виділення коштів на здійснення дофінансування в рамках обласної програми розвитку та підтримки комунальних закладів системи охорони здоров’я області наступним лікувальним закладам:

комунальному некомерційному підприємству “Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради” у сумі 324,700 тис. грн;

комунальному некомерційному підприємству “Олександрійський онкологічний диспансер Кіровоградської обласної ради” у сумі 99,0 тис. грн.

Також було рекомендовано Кіровоградській обласній державній адміністрації, районним державним адміністраціям, об’єднаним територіальним громадам, керівникам комунальних некомерційних підприємств:

розробити обласну та місцеві програми розвитку та підтримки комунальних закладів системи охорони здоров’я та подати її на розгляд відповідних рад;

негайно винести на сесії відповідних рад питання щодо виділення коштів місцевих бюджетів для фінансової підтримки закладів охорони здоров’я.