Визначено переможців конкурсу бізнес-проєктів

Наглядова рада Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області обрала три проєкти, що отримають з місцевих бюджетів безвідсоткові кредити на розвиток бізнесу. Це два проєкти з Долинської та один – із Кропивницького.

Як повідомлялось раніше на сайті обласної ради, Наглядова рада РФПП розглянуті заявки суб’єктів господарювання Кіровоградщини, які претендують на отримання фінансової підтримки. Заявки стосувались модернізації швейного виробництва з пошиття одягу; модернізації та автоматизації виробництва меблів; відновлення швейного виробництва; облаштування кафе домашньої кухні; придбання автомобіля для облаштування мобільного аптечного пункту, відновлення швейного цеху, постраждалого внаслідок пожежі.

 

З-поміж претендентів Наглядова рада обрала три проєкти, яким буде надано фінансову підтримку (на зворотній основі) у вигляді довгострокового безвідсоткового кредиту. 

Для проєкту «Модернізація швейного виробництва з пошиття одягу» (Долинська) сума підтримки становитиме 110 тисяч гривень; для проєкту «Придбання автомобіля для облаштування мобільного аптечного пункту» (Долинська, цей бізнес-план націлено на забезпечення ліками мешканців 15 віддалених населених пунктів Гурівської та Долинської громад) і проєкту «Відновлення швейного цеху, постраждалого внаслідок пожежі» (Кропивницький) сума підтримки становитиме по 500 тисяч гривень. 

Як поінформувала директорка РФПП Ольга Ковальова-Алокілі, незабаром буде оголошена чергова хвиля приймання заявок від підприємців щодо отримання фінансової допомоги на розвиток бізнесу. 

Тому Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області запрошує суб’єкти малого та середнього підприємництва подавати документи на конкурс бізнес-проєктів для отримання фінансової підтримки.

 

25006, м. Кропивницький,

вул. Тараса Карпи, 84, к. 417

(0522) 24 08 86,

(050) 224 08 86

e-mail: rfpp@email.ua