Повідомити про корупцію

Повідомити про корупцію!

У разі, коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства вибориними особами Кіровоградської обласної ради та працівниками виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на електронну адресу: antikor.kir@gmail.com

Інформація на електронну адресу може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної посадової особи виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі направлення повідомлення поштою, у повідомленні слід робити позначку такого змісту: "Про корупцію".

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Кіровогралдської обласної ради як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

КОНТАКТИ, ЗА ЯКИМИ МОЖЛИВО ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ:

  1. Електронна адреса для повідомлень: antikor.kir@gmail.com
  2. Телефон довіри: (0522) 36-15-83 (додатковий цифровий код 42) - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради — головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення виконавчого апарату обласної ради Ткаченко Наталя Олексіївна: графік роботи: понедіок — четвер: з 09.00 до 18.15, п'ятниця: до 17.00. Обідня перева: з 13.00 до 14.00; кабінет № 62.
  3. Поштою: пл. Героїв Майдану, 1, м. Кропивницький, 25022.

Повідомити про корупцію Ви також можете на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням – https://nazk.gov.ua/report-corruption