Кадрові та майнові питання: в обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики

У Кіровоградській обласній раді сьогодні, 11 червня, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Його провели в режимі онлайн.

Члени комісії, зокрема, погодили проєкт рішення «Про призначення керівників комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області» та рекомендували на затвердження обласній раді. Відповідно до його положень, директором комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг» пропонують призначити Владислава Шаповалова, начальником комунального підприємства по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради – Олександра Чудного, директором КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» – Андрія Табачука.

Також депутати погодили проєкт рішення «Про призначення директора Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна» та рекомендували на затвердження обласній раді. Підставою для цього став протокол виборчої комісії з проведення рейтингового голосування конкурсного відбору на посаду директора Кіровоградського медколеджу від 12 квітня 2024 року №6, переможцем якого визнано Світлану Бондарь.

Разом із тим, учасники засідання погодити проєкт рішення «Про продовження терміну перебування на посаді директора КЗ «Обласний «Центр-Ветеран» з питань допомоги захисникам і захисницям України» – вони запропонували депутатському корпусу затвердити його під час пленарного засідання сесії. При винесенні рішення члени комісії взяли до уваги заяву керівниці цього комунального закладу Інеси Колпак та рекомендації Кіровоградської обласної військової адміністрації.

У свою чергу, учасники засідання рекомендували голові Кіровоградської обласної ради призначити виконувачем обов’язків начальника КНП «Кіровоградське обласне дитяче патолого-анатомічне бюро Кіровоградської обласної ради» Єгора Єрьоменка.

Також депутати погодили рішення про передачу авто одного з комунальних закладів військовій частині, списання майна, що згідно з відповідними висновками стало непридатним для подальшої експлуатації та зміну статутних капіталів кількох комунальних підприємств.

Ще один проєкт рішення, який погодили члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, передбачає розірвання трудового договору (контракту) з генеральним директором КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради» Олександром Ярошенком. При ухваленні такого рішення депутати взяли до уваги постанову Кіровського районного суду міста Кіровограда від 04 червня 2024 року по справі №404/1195/24, відповідно до якої Олександра Ярошенка визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1. ст.172-7, ч.2. ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr