Стартував II етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На Кіровоградщині стартував II етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  

Учасників змагань привітав голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. 

«Сьогодні тут панує неймовірний козацький дух. І я щиро пишаюся, що сьогодні ми маємо змогу проводити цей етап змагань. Адже  «Джура» – чудовий символ військово-патріотичного виховання молоді! – наголосив посадовець. – Упродовж гри ви подолаєте низку випробовувань – покажете свою спритність, силу, кмітливість, а також згуртованість. У наш час ці якості надважливі. І ви – представники славної української нації, точно розумієте, наскільки важливо продовжувати славні традиції українських героїв минувшини та сучасності. Особливо зараз, коли наша держава переживає агресію з боку росії. Хочу сказати вам, що ви, шановні учасники, – надія України і запорука її достойного майбутнього. Дякую за вашу ідейність, свідомість, патріотизм і відданість Україні. Щиро бажаю міцного здоров’я, сил наснаги та впевненості у своїх силах. Ви – кращі з кращих представників незламної і нескореної нації!» 

Під час ІІ етапу гри між собою змагатимуться 15 роїв-команд з 14-ти громад області. Вони долатимуть смугу перешкод, надаватимуть меддопомогу, демонструватимуть свою фізичну підготовку, кмітливість та винахідливість. Переможці ІІ етапу представлятимуть Кіровоградщину на Всеукраїнському етапі, який відбудеться цього року на території нашої області.

 

Довідка: Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. На загальнонаціональному рівні проводиться з 2009 року. Новий поштовх у розвитку гра отримала 2015 року, коли вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. 

Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

 

Щоб першими дізнаватися про діяльність обласної ради підписуйтесь на наш Телеграм-канал https://t.me/oblrada_kr