Відбулося урочисте відкриття V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Ю.П.Хілобокова

У п’ятницю в концертній залі Кіровоградського музичного коледжу відбулося урочисте відкриття V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на оркестрових струнних інструментах імені Ю.П.Хілобокова. Участь в урочистостях брав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

- Сьогоднішнє свято - це справжнє свято для мистецької громади, адже у залі зібралися представники з різних куточків країни. Саме через музику і мистецтво наш фестиваль будує майбутнє на цій землі, вільне, прогресивне і багате, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

Голова обласної ради побажав слухачам насолодитися чарівним мистецтвом, гарного настрою та позитивних емоцій.

Під час програми прозвучали музичні твори у виконанні симфонічного оркестру (художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова), солістів лауреатів міжнародних конкурсів Олександра та Анастасії Безай, камерного оркестру (художній керівник заслужений діяч мистецтв України Наталія Хілобокова).

На конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах надійшли заявки від 67 солістів та 8 ансамблів із мистецьких навчальних закладів Дніпропетровської, Закарпатської, Кіровоградської, Миколаївської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Черкаської областей та м. Київ.